Ons aanbod [17.18] voor Muziek in Sint-Truiden

Kidsacademie
muziek- en woordinitiatie voor 6- en 7-jarigen

Maandag van 16.00 - 17.30u
mevrouw Marjan Bosmans
Algemene Muzikale Vorming
L1
Maandag van 16.00 - 17.00u
Woensdag van 13.00 - 14.30u
mevrouw Magdalena Sielicka

Donderdag van 16.00 - 17.00u
Zaterdag van 9.00 - 10.30u
mevrouw Ann Fastré

L2
Maandag van 17.00 - 18.00u
Woensdag van 14.00 - 15.30u
mevrouw Magdalena Sielicka

Donderdag van 17.00 - 18.00u
Zaterdag van 10.00 - 11.30u
mevrouw Ann Fastré

L3
Maandag van 18.00 - 19.00u
Woensdag van 15.30 - 17.00u
mevrouw Magdalena Sielicka

Donderdag van 18.00 - 19.30u
Zaterdag van 11.30 - 12.30u
mevrouw Ann Fastré

L4
Maandag van 19.00 - 20.00u
Woensdag van 16.30 - 18.00u
mevrouw Magdalena Sielicka

L1A Volwassenen
Dinsdag van 18.30 - 21.00u
mevrouw Ann Fastré

L1B Volwassenen
Donderdag van 18.30 - 21.00u
mevrouw Afra Bemelmans

L2 Volwassenen
Woensdag van 18.30 - 21.00u
mevrouw Gratienne Philippaerts

L3 Volwassenen
Donderdag van 18.30 - 21.00u
mevrouw Gratienne Philippaerts
Algemene Muzikale Cultuur
Belangrijk: nieuwe organisatie cursus Algemene Muziekcultuur

Vanaf schooljaar [10.11] werd de cursus Algemene Muziekcultuur (AMC) in de hoofdschool in Sint-Truiden grondig hervormd en wel op 2 manieren:
- de lessen worden gegeven in lestijden van 90’ (i.p.v. 60’) en worden gegroepeerd in modules (periodes) van 8 weken. Er zullen dus géén lessen AMC zijn tijdens de examenperiodes van de dagschool.
- vanaf M2 mogen de leerlingen vrij kiezen in de aangeboden modules, zowel uit de klassieke afdeling als uit de popacademie. Zo hopen we de cursus AMC meer te laten aansluiten bij de interessegebieden van de leerlingen.


Overzicht organisatie Algemene Muziekcultuur
Instrumentlessen
Deze instrumenten kunnen in de afdeling SINT-TRUIDEN gevolgd worden:

- CELLO
Dinsdag van 19.00 - 21.00u
mevrouw Marleen Baeyens

- DWARSFLUIT
Dinsdag van 15.30 - 21.00u
Zaterdag van 8.00 - 16.30u
mevrouw Karin Meertens

Donderdag van 16.00 - 18.00u
de heer Peter Canniere

- GITAAR
Maandag van 16.00 - 20.00u
Dinsdag van 16.30 - 18.30u
mevrouw Tine Keppens

Maandag van 17.00 - 21.00u
mevrouw Hee Joo Kim

Vrijdag van 15.30 - 22.00u
mevrouw Liza Herremans

- HOBO
Zaterdag van 8.30 - 10.30u
de heer Steven Sneyers

- KLARINET/SAXOFOON
Dinsdag tussen 16.00 - 21.00u
mevrouw Christel Borghlevens

Vrijdag van 17.00 - 19.00u
Zaterdag van 08.30 - 12.30u
mevrouw Liesbeth Pirard

- KOPER
Woensdag van 15.30 - 19.00u
mevrouw Marie-Paule Verlinde

Zaterdag van 10.30 - 14.30u
de heer Dirk Hannes

- ORGEL
Vrijdag van 17.30 - 19.30
mevrouw Evgenia Galyan

- PIANO
Dinsdag van 16.00 - 20.00u
Woensdag van 13.00 - 20.30u
Donderdag van 16.00 - 20.00u
Zaterdag van 09.00 - 13.00u
mevrouw Magda Jossa

Maandag van 16.00 - 22.00u
Vrijdag van 15.00 - 21.15u
mevrouw Annick Penders

Dinsdag van 16.00 - 20.00u
mevrouw Myriam Maes

Woensdag van 13.30 - 21.00u
Donderdag van 17.00 - 19.00u
mevrouw Fien Huysentruyt

Woensdag van 10.30 - 18.00u
Zaterdag van 12.00 - 15.00u
mevrouw Carolina van den Berg

Maandag
ntb
mevrouw Stefanie Vanspauwen

Vrijdag tussen 16.00 - 17.00u
de heer Wouter Vandevoort

- SLAGWERK
Maandag van 15.30 - 19.30
Dinsdag van 15.30 - 19.30u
Woensdag van 13.00 - 17.00u
Donderdag van 16.00 - 21.00u
de heer Johan De Baedts

- VIOOL
Woensdag tussen 13.30 - 17.30u
Zaterdag tussen 8.30 - 11.30u
mevrouw Marjan Bosmans

Woensdag van 12.30 - 15.30u
mevrouw Katrien Peeters (Astrid Gijsels)

- ZANG
Dinsdag van 14.00 - 19.00u
Woensdag van 14.00- 21.00u
Vrijdag van 14.30 - 21.00u
mevrouw Lieve Leonaers

Bovenstaande uurroosters kunnen in de loop van de maand september nog (beperkt) gewijzigd worden, volgens de noodzaak.
Samenspel/IE/Koor/Vocaal Ensemble
Volgende cursussen Samenspel, Instrumentaal Ensemble, Koor en Vocaal Ensemble kan je volgen in de afdeling SINT-TRUIDEN:

- SAMENSPEL
Zaterdag van 08.30 - 09.30
Zaterdag van 9.30 - 10.30u (Harmonieorkest)
de heer Dirk Hannes

Woensdag van 15.00 - 16.00u
de heer Johan de Baedts (slagwerkers)

Zaterdag van 12.00 - 13.30u
mevrouw Marjan Bosmans (strijkers)

Woensdag van 14.30 - 19.00u
mevrouw Fien Huysentruyt

Dinsdag van 19.30 - 20.30u
mevrouw Tine Keppens (gitaristen)

Vrijdag van 18.00 - 21.00u
mevrouw Liza Herremans (gitaristen)

Nieuw:
Vrijdag van 18.30 - 19.45u
MUZY-LAB
mevrouw Ann Debaillie


- INSTRUMENTAAL ENSEMBLE
Donderdag van 19.00 - 20.00u
de heer Johan de Baedts

Dinsdag van 16.30 - 20.30u
Zaterdag van 08.30 - 13.30u
mevrouw Sabine Warnier

Zaterdag van 12.00 - 13.30u
mevrouw Marjan Bosmans (strijkers)

Woensdag van 19.00 - 20.00u
Donderdag van 16.00 - 19.00u
mevrouw Fien Huysentruyt

Dinsdag van 19.30 - 20.30u
mevrouw Tine Keppens

Nieuw:
Vrijdag van 18.30 - 19.45u
MUZY-LAB
mevrouw Ann Debaillie

- VOCAAL ENSEMBLE
Vrijdag van 17.00 - 18.00u
de heer Wouter Vandevoort

- KOOR
Vrijdag van 18.00 - 19.00
de heer Wouter Vandevoort

Bovenstaande uurroosters kunnen in de loop van de maand september nog (beperkt) gewijzigd worden, volgens de noodzaak.
Popacademie
Popacademie (website)

Andere cursussen
Volgende cursussen kunnen eveneens in SINT-TRUIDEN gevolgd worden:

- CONCERTINITIATIE (zie meer)
Dinsdag van 19.30 - 21.30u
mevrouw Marjan Bosmans

- ALGEMENE MUZIEKTHEORIE/HARMONIE
Woensdag van 18.30 - 20.30u
mevrouw Magdalena Sielicka

Woensdag tussen 21.00 - 22.00u
Donderdag tussen 16.00 - 20.00u
Zaterdag tussen 10.00 - 14.00u
de heer Mark Knuts

- BEGELEIDINGSPRAKTIJK ORGEL
Vrijdag van 16.30 - 19.00u
mevrouw Evgenia Galyan

- BEGELEIDINGSPRAKTIJK PIANO
Donderdag van 18.00 - 21.00u
mevrouw Fien Huysentruyt


- MUZIEKGESCHIEDENIS (klassiek)
Maandag van 19.00 - 21.00u
mevrouw Marjan Bosmans
onder voorbehoud

- MUZIEKGESCHIEDENIS (pop en jazz)
Donderdag van 17.00 - 19.00u
de heer Johan Vandendriessche
Onze locaties voor Muziek in Sint-Truiden
Website stad Sint-Truiden